ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – Πρόσκληση για Εθελοντική Αιμοδοσία

Το 1ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας σε συνεργασία  με το 1ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας, την Πολιτιστική Εστία Μικρασιατών «ΙΩΝΕΣ» και την Κινητή Μονάδα Αιμοληψίας του Αχιλλοπούλειου Νοσοκομείου Βόλου, πρόκειται να πραγματοποιήσει Εθελοντική Αιμοδοσία, τη Δευτέρα 7 Απριλίου 2014 και ώρα 09.00-13.00 στο σχολικό συγκρότημα.Αναμένουμε την προθυμία σας και ευελπιστούμε στη συμμετοχή σας σε αυτή μας την προσπάθεια που σκοπό έχει τη στήριξη του συνανθρώπου μας και επιπρόσθετα αποτελεί για τους μαθητές μας παράδειγμα προς μίμηση.
Παρακαλούμε όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στην Εθελοντική Αιμοδοσία, να μας ενημερώσετε έως την Τετάρτη 2 Απριλίου 2014, για την καλύτερη δυνατή οργάνωση της Δράσης αυτής.
Σας ευχαριστούμε πολύ
Πληροφορίες:
1ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας                    1ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

τηλ: 2421060700   κ. Παρασκευά            τηλ: 2421060200       κ. Χατζηδημητρίου

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *