Εφαρμογή επιχειρηματικής δραστηριότητας της Ομάδας Αγωγής Σταδιοδρομίας

business activity career-education ?

Στο πλαίσιο του Προγράμματος ¨Αγωγής Σταδιοδρομίας¨, με κεντρικό άξονα την επιχειρηματικότητα, την Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2014 οι μαθητές της Γ? Τάξης του Γυμνασίου μας, στο χώρο του σχολείου, εγκαινίασαν την εταιρία τους με την επωνυμία ¨Το Όνειρο¨.Η δράση αυτή στέφθηκε με επιτυχία χάρη στο μεράκι των μαθητών οι οποίοι, ως άλλοι ζαχαροπλάστες και μάγειρες, παρασκεύασαν μόνοι τους άριστης ποιότητας  κουλουράκια τα οποία πρόσφεραν στους συμμαθητές και καθηγητές τους.
Η προσπάθεια των μαθητών να αναπτύξουν το επιχειρηματικό τους δαιμόνιο θα συνεχιστεί και με άλλες αντίστοιχες δράσεις μέσα στο επόμενο χρονικό διάστημα.

business activity career education ?1 business activity career education 2 business activity career education 3          business activity career education 4

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *