ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΜΕ ΘΕΜΑ                                    «Προμήθεια Πινακίδων – Ταμπελών»

Η ενιαία σχολική επιτροπή του 1ου Γυμνασίου Νέας Ιωνίας Μαγνησίας – Πειραματικού και του 1ου Πειραματικού Γενικού Λυκείου Νέας Ιωνίας Μαγνησίας επιθυμεί να πραγματοποιήσει την αντικατάσταση των παλαιών επιγραφών του σχολείου καθώς και την προμήθεια ταμπελών για χώρους του σχολείου. Για το λόγο αυτό προκηρύσσεται μειοδοτικός διαγωνισμός.

Συγκεκριμένα:

Το συνολικό κόστος των παραπάνω δεν πρέπει να υπερβαίνει το ποσό των 1380€ χωρίς το ΦΠΑ .

Οι Πινακίδες θα είναι μονής όψης αποτελούμενες από γαλβανισέ στράντζο, λαμαρίνα λευκή ζαχαρί, γαλβανιζέ βαμμένη ηλεκτροστατικά, με αυτοκόλλητα μπλε 7ετιας μονταρισμένη. Συμπεριλαμβάνεται η τοποθέτηση στους τοίχους του κτιρίου.

Οι Ταμπέλες θα είναι από πλαστικό plexiglass 3mm με αυτοκόλλητα βινυλίου. Συμπεριλαμβάνεται η τοποθέτηση στις πόρτες του σχολείου.

Έχοντας υπόψη τον Ενδεικτικό Προϋπολογισμό και τα απαιτούμενα χαρακτηριστικά καλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να προσκομίσουν κλειστές οικονομικές προσφορές στα γραφεία του σχολείου στη διεύθυνση Φυτόκου & Καθ. Παν. Βουτσά 1 μέχρι την Παρασκευή  2 /2 /2024 και ώρα 12:00 π.μ.

Πληροφορίες θα παρέχονται τις εργάσιμες ημέρες από 08:30 έως 13:30 στο τηλέφωνο 24210 60200 (Βούλγαρη Ευαγγελία) και 24210 60700 (Τσολάκης Σάββας)